krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Kolejna Konferencja „SPOŁEM 2024" już za nami!
aaa
SYSTEM KAUCYJNY - PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WDRAŻANIA NOWYCH PRZEPISÓW
Zapraszamy na spotkanie z ekspertem!
aaa
Nowo wyremontowany sklep „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Białej Podlaskiej
aaa
Pierwsze posiedzenie zgromadzenia ogólnego KRS
Wzięło w nim udział 99 ze 102 delegatów wybranych na VII Kongresie. Zgromadzenie wybrało Zarząd Krajowej Rady Spółdzielczej, Prezydium Zgromadzenia...
aaa
W dniach 22-23 stycznia 2024 r. obradował VII Kongres Spółdzielczości, który jest najwyższym organem samorządu spółdzielczego w Polsce.
Copyright by KZRSS "Społem"

Piknik z okazji 115-lecia PSS w Garwolinie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2023 Opublikowano: piątek, 04, sierpień 2023

W dniu 8 lipca 2023r „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Garwolinie z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni. Przy pięknej pogodzie i w scenerii ogrodów Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie spotkanie otworzył Prezes Zarządu Pan Hieronim Kobus powitaniem gości oraz krótkim przemówieniem, w którym wspomniał założycieli i pierwszych działaczy Spółdzielni a także kilka najważniejszych wydarzeń z działalności firmy.

Następnie głos zabrał Przewodniczący Rady Nadzorczej Pan Dariusz Zając, który w swoim imieniu powitał zebranych oraz życzył dobrej zabawy. Poczęstunek na piknik przygotował dobrze znany w okolicy i prowadzony przez Spółdzielnię Bar „Smakosz". Bigos ugotowany specjalnie na tę okazję cieszył się ogromnym powodzeniem. Dania z grilla serwowały Zakłady Mięsne JBB. Dużą atrakcją był również stół wiejski przygotowany przez Zakłady Mięsne Publima Lipsko. Wsparcia udzieliła także firma Oreco Sp. zo.o. oraz Eurocash Oddział Lublin. Uczestnicy bawili się przy muzyce, tańczyli, a ci odważniejsi śpiewali karaoke. Piknik był doskonałą okazją do wspólnej zabawy i integracji kilku pokoleń.

  • sisIII2023_garwolin01
  • sisIII2023_garwolin02
  • sisIII2023_garwolin04
  • sisIII2023_garwolin05