krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
2 lipca 2021r. o godz. 9.00 zapraszamy na piąte w tym roku spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2021"
Temat wiodący: „Zmiany w podatkach i prawie spółdzielczym od lipca 2021 r."
aaa
Neon „Społem" w teledysku „The Ride" Rafała Brzozowskiego
Utwór „The Ride" będzie reprezentował Polskę na najbliższej Eurowizji zaś neon pochodzi z dawnego Domu Towarowego Sezam...
aaa
Urząd Miasta Stalowa Wola w ramach cyklu „Dobre bo stalowowolskie" przygotował film promujący Zakład Piekarsko – Ciastkarski „Społem"...
aaa
Platforma ESPOLEM.PL ruszyła!
Społem ma już własny e-sklep, który działa już w najlepsze. Na razie na dostawy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Ozorkowa.
Copyright by KZRSS "Społem"

Impreza „Rodzinna sobota w Sezamie"

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR IV/2014 Opublikowano: środa, 26, listopad 2014

Po zamknięciu, należącego do „Społem" Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście, SDH „Sezam" u zbiegu ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej „Sezam" został przeniesiony do Miasteczka Wilanów do budynku na osiedlu „Pod Koroną" u zbiegu Alei Rzeczypospolitej i Osi Królewskiej, gdzie w dniu 30 sierpnia br. rozpoczął swoją działalność handlową.

W dniu 15 listopada br. Burmistrz Dzielnicy Wilanów, Centrum Kultury Wilanów, Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych „Ursynów" oraz „Społem" WSS Śródmieście wraz z partnerami handlowymi zaprosili dzieci z rodzicami do „Sezamu" na osiedlu „Pod Koroną" na „Rodzinną sobotę w Sezamie".
Podczas „Rodzinnej soboty w Sezamie" dzieci obejrzały przedstawienie „Podróż za horyzont" i animacje artystyczne grupy „Mimello". Atrakcją była możliwość wykonania własnoręcznie przytulanki. Można też było mieć profesjonalnie pomalowaną buzię.
Do powyższych atrakcji przygotowanych przez Centrum Kultury Wilanów należy dodać te przygotowane przez śródmiejską „Społem" WSS, tj. mini warsztaty kurpiowskiej sztuki ludowej. Instruktażu robienia kwiatków z bibuły, lepienia zwierzątek z ciasta i wycinania kolorowych serwetek udzielały twórczynie ludowe w regionalnych w strojach kurpiowskich.
Stroje te można było też obejrzeć na przygotowanej wystawie rysunków namalowanych przez uczniów z warszawskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Słabowidzących im. Zofii Galewskiej. Rysunki te powstały w ramach projektu realizowanego przez „Społem" WSS Śródmieście i Fundację „Cepelia" Polska Sztuka i Rękodzieło pn.: „Poznajemy dawne obyczaje".
W imprezie „Rodzinna sobota w Sezamie" partycypowali partnerzy handlowi „Społem" WSS Śródmieście, przygotowując dla jej uczestników m.in. słodycze, soki, ciasteczka i drożdżówki .