krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Supermarket Tęcza PSS Społem Białystok finalistą Plebiscytu na Najlepsze Stoisko Mięsno – Wędliniarskie.

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR I/2018 Opublikowano: poniedziałek, 12, marzec 2018

W dniu 1 marca 2018r. w stołecznym Hotelu Marriott odbył się III Kongres Mięsny Wiadomości Handlowych 2018, któremu towarzyszyło rozstrzygnięcie ogólnopolskiego Plebiscytu na Najlepsze Stoiska Mięsno-Wędliniarskie. W wydarzeniu wzięło udział 350 gości, w tym przedstawiciele producentów oraz spożywczych sieci handlowych i hurtowni, jak również dostawcy usług.

Kongresowi towarzyszyła wystawa produktów i prezentacja usług dedykowanych branży. Podczas panelu dyskusyjnego i w prezentacjach eksperci przedstawili m.in. najnowsze trendy konsumenckie oraz analizowali kondycję firm z sektora mięsnego, a także kwestie zagrożeń i perspektyw związanych z produkcją i handlem produktami mięsnymi. Szczególną uwagę poświęcono zmianom w strukturze spożycia mięsa, innowacjom oraz zagadnieniom związanym z eksportem. Moderatorami panelu dyskusyjnego byli dziennikarze redakcji „Wiadomości Handlowych" oraz portalu wiadomoscihandlowe.pl – Łukasz Rawa i Cezary Szczepański. Kongres poprowadził znany i ceniony dziennikarz telewizyjny Sławomir Siezieniewski. Po części merytorycznej odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu na najlepsze stoiska mięsno-wędliniarskie. W tym roku o tytuł ten ubiegało się prawie sto placówek z całej Polski. Selekcji kandydatów dokonali redaktorzy magazynu „Wiadomości Handlowe", którzy wyłonili finalistów w ramach trzech kategorii: placówki z ladą chłodniczą do 10 mb, placówki z ladą chłodniczą o łącznej długości ponad 10 mb, specjalistyczne sklepy mięsne. Zwycięzców oraz wyróżnionych wyłoniło jury, wśród których znaleźli się prezesi i dyrektorzy czołowych producentów mięsa i wędlin oraz specjaliści i przedstawiciele organizacji branżowych. Supermarket Tęcza PSS Społem Białystok znalazł się wśród finalistów Plebiscytu na Najlepsze Stoisko Mięsno - Wędliniarskie w kategorii sklepów z ladą powyżej 10mb. Dyplom odebrali przedstawiciele Spółdzielni: Wiceprezes Zarządu Janusz Kulesza oraz kierownik sklepu Renata Łada.
Tęcza to kolejny zmodernizowany w ostatnich latach obiekt pod szyldem PSS Społem w Białymstoku, które na inwestycje wydaje rocznie ok. 10 mln złotych. Supermarket Tęcza oddano do użytku po około półrocznym remoncie na początku grudnia 2017r. Budynek zwiększył swoją powierzchnię niemal dwukrotnie, supermarket zyskał większą o ponad 100 m2 salę sprzedaży, a obok niego powstał nowoczesny bar bistro z 60-ma miejscami konsumpcyjnymi. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu Tęcza po rozbudowie i remoncie wynosi 1600 m2. Sala sprzedażowa supermarketu zajmuje ponad 600 m2, znalazły tu miejsce nowocześnie i profesjonalnie wyposażone, dobrze zaopatrzone w regionalne produkty, stoiska z produktami świeżymi: mięsem, wędlinami, garmażerką, owocami i warzywami oraz stoisko piekarsko-ciastkarskie z cieszącym się niesłabnącą popularnością pieczywem wypiekanym na miejscu. Specjalnością sąsiadującego ze sklepem baru bistro jest tradycyjna kuchnia polska.

  • sisI2018_bialyskok01
  • sisI2018_bialyskok02
  • sisI2018_bialyskok03
  • sisI2018_bialyskok04
  • sisI2018_bialyskok05