krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
51 Zjazd Delegatów Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem"
aaa
Budynek Społem skończył 110 lat!
Inicjatorami budowy gmachu byli wielcy działacze polskiej spółdzielczości Romuald Mielczarski oraz Stanisław Wojciechowski ...
aaa
„Święto Latawca" w Szczecinie.
Wrzesień to miesiąc w którym wszyscy mieszkańcy Szczecina i nie tylko, czekają na jedyne i wyjątkowe wydarzenie...
aaa
Leszcyński festiwal sportu
Na miłośników biegów ekstremalnych czekała Tor Tura – specjalnie zaplanowana trasa, na której walczyli biegacze z prawdziwym charakterem.
aaa
KZRSS „Społem" informuje o zawartym porozumieniu o współpracy z firmą Net Innovation Software z Białegostoku.
aaa
Z okazji obchodów 115-lecia swojej działalności PSS Społem w Garwolinie zorganizowała piknik, na który zaproszono pracowników, emerytów oraz członków Spółdzielni.
aaa
Wiesław Depa prezes PSS Społem w Rzeszowie otrzymał nagrodę specjalną „MECENAS KULTURY PODKARPACKIEJ 2023"
Copyright by KZRSS "Społem"

Obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w „Społem" PSS w Białej Podlaskiej

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2014 Opublikowano: piątek, 18, lipiec 2014

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej od wielu lat organizuje Pikniki Spółdzielcze dla członków i pracowników spółdzielni z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości. W dniu 5 lipca br. odbył się kolejny taki piknik w Terenowym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Białej Podlaskiej, położonym wśród zieleni nad rzeką Krzną, na terenie miasta – teren Bialskich Wodociągów i Kanalizacji „Wod-Kan" Spółka z o.o..

Wśród zaproszonych gości w pikniku uczestniczyli m.in. przedstawiciele Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" w Warszawie: Danuta Mioduszewska – dyrektor Biura Doradztwa i Lustracji i Elżbieta Jasińska-Czajka – główny specjalista. Nie zabrakło również przedstawicieli firm współpracujących ze „Społem" PSS w Białej Podlaskiej, a także sponsorów pikniku.
Smaczne posiłki piknikowe przygotowała restauracja „Stylowa", prowadzona przez bialską spółdzielnię, obchodząca w 2013 roku 50-lecie swojej działalności, która także obsługiwała gości.
Do tańca uczestników imprezy zachęcała Kapela Ludowa „Społem" PSS w Białej Podlaskiej oraz zespół muzyczno-wokalny. Atrakcją wieczoru był pokaz sztucznych ogni.
Od wielu lat Pikniki Spółdzielcze, organizowane przez „Społem" PSS w Białej Podlaskiej, są bardzo dobrą formą integracji starszych i młodszych spółdzielców, przyciągają na wspólne spotkanie, wspomnienia, pogawędki i zabawę. W tegorocznym pikniku uczestniczyło około 250 osób.