krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Działania „Społem" WSS Śródmieście z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2014 Opublikowano: piątek, 18, lipiec 2014

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości w 2014 roku „Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście w Warszawie podjęła szereg działań odnoszących się do tego spółdzielczego święta.

Na stronie internetowej „Społem" WSS Śródmieście, na profilu Facebook i ekranach LCD umieszczono okolicznościowe życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości oraz informację o dostępności produktów sektora spółdzielczego w sklepach należących do śródmiejskiej spółdzielni.
W informacji handlowej spółdzielni na miesiąc lipiec br. znalazły się promocje na produkty spółdzielcze: SPH „Krynka" (pierwsza strona), OSM Piątnica i SM „Mlekpol".
Ponadto we wszystkich placówkach handlowych spółdzielni produkty spółdzielcze zostały oznaczone specjalnymi winietkami.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości z grona uczestników Programu Lojalnościowego „Społem znaczy razem" zostali wyłonieni najaktywniejsi klienci oraz członkowie spółdzielni. W podziękowaniu za aktywne korzystanie z Karty Klienta zostali nagrodzeni bonami „Społem znaczy razem".
Przed 1 lipca br. na drzwiach wszystkich placówek handlowych „Społem" WSS Śródmieście umieszczone zostały okolicznościowe naklejki informujące o Jubileuszu 145-lecia Spółdzielni.
Przeprowadzono promocję śródmiejskiej „Społem" WSS podczas „Nocy Kooperatystów", organizowanej przez Krajową Radę Spółdzielczą, w ramach „Nocy Muzeów". Na tę okazję została przygotowana plansza przedstawiająca 145-letnią historię „Społem" WSS Śródmieście. Plansza ta została również wystawiona w siedzibie spółdzielni przy ul. Nowy Świat 53.