krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
2 lipca 2021r. o godz. 9.00 zapraszamy na piąte w tym roku spotkanie z cyklu "Zmiany przepisów prawa 2021"
Temat wiodący: „Zmiany w podatkach i prawie spółdzielczym od lipca 2021 r."
aaa
Neon „Społem" w teledysku „The Ride" Rafała Brzozowskiego
Utwór „The Ride" będzie reprezentował Polskę na najbliższej Eurowizji zaś neon pochodzi z dawnego Domu Towarowego Sezam...
aaa
Urząd Miasta Stalowa Wola w ramach cyklu „Dobre bo stalowowolskie" przygotował film promujący Zakład Piekarsko – Ciastkarski „Społem"...
aaa
Platforma ESPOLEM.PL ruszyła!
Społem ma już własny e-sklep, który działa już w najlepsze. Na razie na dostawy mogą liczyć m.in. mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Ozorkowa.
Copyright by KZRSS "Społem"

„Orzeł Agrobiznesu" dla „Społem" PSS w Kaliszu

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR III/2016 Opublikowano: piątek, 29, lipiec 2016

Zakończyła się 55. edycja konkursu o nagrodę „Orzeł Agrobiznesu". Wśród 5 laureatów znalazła się „Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kaliszu.
Za rekomendowanie spółdzielni do nagrody tytuł i nagrodę „Złotego Promotora Orłów Agrobiznesu" otrzymał zaś inicjator – wiceprezydent Kalisza Piotr Kościelny.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 30 czerwca br. w hotelu „Gromada Centrum" w Warszawie.
Nagroda „Orła Agrobiznesu" przyznawana jest od 2001 roku – za sukces rynkowy. Organizatorem konkursu jest warszawska Agencja Promocyjno-Wydawnicza EMS. Nagrody przyznaje kapituła, której przewodniczy Franciszek J. Stefaniuk, poseł na Sejm RP w latach 1989-2015). Kapituła jest złożona ze specjalistów do spraw badań rynkowych, wizerunku firmy, oceny wiarygodności, finansistów, marketingu, technologów żywności, ekonomistów. O nagrodę mogą ubiegać się wszystkie firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia oraz banki działające na rzecz agrobiznesu i firmy handlu spożywczego.