krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Gala Polskiej Ligi Siatkówki
aaa
Młode Spółdzielnie konsumenckie w Europie
Organizacja Euro Coop wspiera działania oraz rozwój spółdzielni w Europie.
aaa
Posiedzenie Zarządu Euro Coop
Z ramienia KZRSS w spotkaniu brali udział Prezes Zarządu Ryszard Jaśkowski będący członkiem Zarządu Euro Coop oraz Agnieszka Wroniewicz Dyrektor...
aaa
Kolejna konferencja Społem już za nami!
Copyright by KZRSS "Społem"

Finał plebiscytu: Najmilszy sprzedawca sieci „Społem” PSS „Zgoda” w Płocku

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2015 Opublikowano: środa, 27, maj 2015

„Tygodnik Płocki" z 19 maja br. opublikował wyniki plebiscytu oraz listę wygranych klientów.
I miejsce zdobyła Janina Kowalska, sprzedawczyni ze sklepu 132, mieszczącego się przy ul. Rembielińskiego la, która uzyskała największe poparcie klientów.

II miejsce zajęła Jadwiga Lemanowicz, pracująca w sklepie 109 przy ul. Kobylińskiego 2, a na III miejscu znalazła się Agata Złakowska ze sklepu 7 przy ul. Gierzyńskiego 17.Ale nie tylko ekspedientki cieszą się z wygranej w plebiscycie. Cieszą się również klienci płockiej „Społem" PSS „Zgoda" – uczestnicy plebiscytu. Największą ilość kuponów wysłała Malwina Kaśnicka, która wygrała wstęp do SPA. Jacek Strzeszewski pójdzie na koncert „Perfectu", a Katarzyna Orzechowska wybierze się na zakupy z talonem za 100 zł. Nagrody pocieszenia – talony za 50 zł otrzymują: Marek Pejta, Katarzyna Lewandowska, Mariusz Kaźmierczak, Marcin Ugodziński, Edyta Latenbach, Mariola Mulczyńska, Grzegorz Młodziejowski, Małgorzata Frank oraz Małgorzata Kędzierska i Krystyna Kurpińska.