krs coop facebook
Serwis Informacyjny Społem

aaa
Spotkanie studentów Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego z przedstawicielami spółdzielczości konsumenckiej „Społem"
Tematem spotkania była: „Spółdzielczość w Polsce, w UE i na świecie" oraz perspektywy zawodowe dla studentów.
aaa
Po generalnej przebudowie, PSS Szczecin otworzył dla klientów sklep Orion przy ul. Księcia Bogusława X 18a
Sklep mieści się w tym samym miejscu od 1973 r., a na swoje pięćdziesięciolecie otrzymał nowoczesny wygląd.
aaa
Społem Coop na szczycie Kilimandżaro!
Łukasz Bogdanowski ze stowarzyszeniem „Szlak Mi Się Trafił" zdobył Kilimandżaro.
aaa
Ogólnopolski program Doceń Polskie ponownie certyfikował Chleb Żytni produkowany przez PSS Głogów
Wyróżnienie to przyznawane jest wyłącznie najwyższej jakości polskim produktom spożywczym
Copyright by KZRSS "Społem"

Wielki Finał Loterii Jubileuszowej „Społem" PSS w Gnieźnie

Kategoria: SERWIS INFORMACYJNY SPOŁEM NR II/2016 Opublikowano: środa, 01, czerwiec 2016

W dniu 13 maja 2016 roku w sklepie „Ziemowit" przy ulicy Roosevelta 96 w Gnieźnie odbył się Wielki Finał Loterii Jubileuszowej zorganizowanej przez „Społem" Powszechną Spółdzielnię Spożywców w Gnieźnie z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia spółdzielni. Podczas finału wylosowano między innymi nagrodę główną ufundowaną przez organizatora loterii, samochód Kia Picanto.

W kwietniu 2015 roku Zarząd Spółdzielni podjął decyzję o zorganizowaniu loterii, aby w ten sposób podkreślić znaczenie Jubileuszu 70-lecia działalności. Przez trzy miesiące intensywnych prac organizacyjnych udało się przygotować niezbędną dokumentację, by już w lipcu 2015 roku rozpocząć samą loterię w placówkach sieci handlowej „Społem" PSS w Gnieźnie.
Równolegle z przygotowaniami loterii podjęto pracę nad specjalną publikacją Jubileuszową, która przedstawiała klientom nie tylko historię, ale również teraźniejszość gnieźnieńskiej „Społem" PSS, a także ukazywała zasady uczestnictwa w Loterii Jubileuszowej. W publikacji wzięło udział ponad 160 partnerów spółdzielni, poprzez umieszczenie krótkich informacji oraz logotypów, aby w ten sposób podkreślić dobrą współpracę i współuczestnictwo w Jubileuszu 70-lecia działalności spółdzielni. Publikacja została rozpowszechniona w Gnieźnie i Pobiedziskach oraz w okolicznych miejscowościach, by dotrzeć do jak największej ilości mieszkańców.
Podczas trwania samej loterii od 1 lipca 2015 do 30 kwietnia 2016 roku odbyło się 10 losowań miesięcznych. Po losowaniach wytypowano zwycięzców poszczególnych miesięcy. Losowanie główne odbyło się 13 maja 2016 roku. W trakcie tego losowania z puli ponad 180 tysięcy zgłoszonych paragonów do loterii wyłoniono 33 zwycięskie, wśród których jeden dotyczył nagrody głównej samochodu Kia Picanto. Szczęśliwcem wygrywającym samochód jest klient, który dokonał zakupów w sklepie nr 28, przy ulicy Poznańskiej.
Kończąc loterię „Społem" PSS w Gnieźnie podziękowała wszystkim partnerom i klientom za uczestnictwo w świętowaniu 70-lecia Jubileuszu, a zwycięzcom złożyła jeszcze raz gratulacje.
Wyniki i listy zwycięzców można znaleźć w sklepach na plakatach oraz na stronie www.spolemgniezno.pl.